| спортивная одежда купить украина |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25.12.2016 21:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Обираючи нові покришки, зіткнувся з дивним фактом, який поки не змогли пояснити в тому числі й деякі продавці й механіки.
У деяких моделей Schwalbe, зокрема у Smart Sam, на офіційному сайті зазначено для певних моделей покришок розміри за різними стандартами. Так от при цьому читаємо, наприклад, таке (джерело: https://www.schwalbe.com/en/offroad-reader/smart-sam.html):
37-622 (28 x 1.40, 700x35C)
42-622 (28 x 1.60, 700x40C)
тощо.
1,4 дюйма — це близько 35 мм (з точністю до десятих часток міліметра). 1,6 дюйма — це близько 40 мм. Тобто в обох процитованих випадках ширина в дюймах і ширина в міліметрах за французькою системою співпадають між собою, але відрізняються від ширини за ISO/ETRTO.
У жодного іншого виробника з цим не стикався. Тобто у інших виробників при використанні ними обох систем бачив, що для покришки, наприклад, зазначено розмір 42-622 і поруч 700x42С.
Єдине пояснення, яке поки що спадає на думку, — те, що, можливо Schwalbe ширину за ISO/ETRTO міряє за протектором, а за французькою системою — у гладенькій частині, тобто десь посередині покришки. Але не впевнений, що причина саме в цьому.
Листа до Schwalbe напишу, але відповідатимуть на нього, з урахуванням свят, явно не раніше середини січня. Можливо, хтось поки поділиться якимись ідеями щодо причини таких розбіжностей.


Последний раз редактировалось Максим Козуб 25.12.2016 23:46, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2016 21:50 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
Максим Козуб писал(а):
Можливо, хтось поки поділиться якимись ідеями щодо причини таких розбіжностей.


viewtopic.php?f=31&t=312236&p=1661623#p1661622


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2016 22:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
RostiTorth писал(а):
http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=312236&p=1661623#p1661622
Дякую, там усе вірно говориться про проблеми з різними системами (хоча основна проблема, власне, з діаметрами, так уже історично склалося), але я там не бачу нічого, що хоча б частково стосувалося відповіді на моє конкретне питання. Я знаю, як зазначаються розміри за ГОСТ, за ISO, за різними системами, я в різний час разів десять перечитав відомі статті Шелдона Брауна та інших авторів про різні системи розмірів, у мене є під рукою різні варіанти таблиць ширин покришок, які можна нормально ставити на ободи різних ширин, і т.д. і т.ін. Жодне з цих джерел не відповість на питання, яким чином ширина покришки 40 мм (чи, в дюймовій системі, 1,6 дюйма) раптом стає 42 мм, коли її зазначають за ISO.
Ще раз підкреслю, що у інших виробників завжди бачив лише те, як вони покришку 42-622 позначають за іншою системою 700x42, або ж, навпаки, 37-622 перетворюється у "французькій" системі у того самого виробника на 700x37C тощо. І тільки у Schwalbe ширина (не діаметр, з діаметром все зрозуміло!) при позначенні за різними системами виявляється різною.


Последний раз редактировалось Максим Козуб 25.12.2016 23:34, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2016 23:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Виміряти ширину гуми за стандартом ETRTO не так просто. Це декілька вправ:
http://engineerstalk.mavic.com/the-righ ... -rim-width
Mavic про ETRTO писал(а):
The rim width on which each tyre section must be measured.
The pressure at which it must be measured, taking into account that the casing of a brand new tyre will stretch within the first 24 hours of inflation, so the measurement should be done after those 24 hours.
For example, a tyre said to be a section of 23mm should be measured on a rim of 15mm internal width at 6 bars (87 PSI) after 24 hours.
A tyre said to be a section of 28mm should be measured on a rim of 17mm internal width at 6 bars (87 PSI) after 24 hours.
Only the casing of the tyre should be measured. If the tyre has side knobs or an extra rubber layer down on its shoulder, this should not be taken into account.
Себто для кожної ширини гуми в тій процедурі є своя ширина обода. Крім того, стандартизовано тиск для кожного типу шин та витримку перед вимірюванням (24 години). Чому? Тому що каркас покришки має різні габарити за різного тиску й до того ж розтягується з часом. Між іншим, у різних моделей здатність розтягуватися істотно відрізняється.
Ліньки шукати такий самий опис для франкостандарту, проте й без того ясно, що у французів чи обід не такий, чи тиск, чи витримка інша, чи вимірюють ширину каркасу, а не зовнішній габарит по тілу покришки.

А чому в "Швальбе" є розбіжність у ширині між ETRTO та французською системою, а в інших фірм ширина збігається? Можливе будь-що. Скажімо, та чи ота із швальбівських моделей розтягується легше, ніж решта покришок. А можливо, за французським стандартом реально, наживо міряють не всі. Більшість фірм пишуть абищо, бо ті виміри все одно не дуже відрізняються від ETRTO.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2016 23:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
andr писал(а):
Виміряти ширину гуми за стандартом ETRTO не так просто. Це декілька вправ:
http://engineerstalk.mavic.com/the-righ ... -rim-width

Ліньки шукати такий самий опис для франкостандарту, проте й без того ясно, що у французів чи обід не такий, чи тиск, чи витримка інша, чи вимірюють ширину каркасу, а не зовнішній габарит по тілу покришки.
О, дякую дуже, оце конкретика! Я вмію шукати інформацію, однак до правил вимірювання за ETRTO сам іще не доходив :).
Будучи новачком на форумі, поки не можу впливати на показники репутації інших, а то б обов'язково додав Вам плюсика. Може, хтось із читачів цієї теми зможе Вам його додати за мене.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 25.12.2016 23:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Репутація на нашому форумі не надто важлива. Це лише щось допоміжне. Скажімо, можна колективно намінусувати якомусь гадові (що всіх дістав) на бан та зайве не смикати модератора.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.068s | 17 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'