| сумка банан купити україна |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 07.06.2020 21:56 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Добрий день, панове.

Прошу поділитися практичною інформацією використання кассет на 11, а краще - 12 швидкостей, де менша зірочка має 10, або навіть 9 зубів. Зразок, наприклад, такий https://aliexpress.ru/item/400103589718 ... web201603_

Здається непоганим мати такий запас по діапазону - 9 зубів (спереду планую поставити 36) - спуск з гори, чи гонка в потоці за автомобілями, наприклад. Теоретично кассета 9-50 перекриває хороший діапазон, але ... плюси\мінуси подводниє камні - ?

Зрозуміло, що 9 зубів - це вже "квадратура кола", і ходять чутки, що ланц на ній може проскакувати.

І як довговічність цього виробу, якщо порівняти, наприклад, з касетою ХТ?

Перекидка не захопить велику зірку - чи купляв хтось "подовжувач півня" для компенсації? https://www.olx.ua/obyavlenie/udlinitel ... 3;promoted Продавці запевняють, що все буде Ок... Гарбарук замутив під таке діло спеціальну лапку за 50$ (може він не знав про той подовжувач за 3$ :) )

Чи хтось мав досвід, або має інет-інформацію з цього приводу?


Последний раз редактировалось Роман Михайлюк 08.06.2020 00:22, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.06.2020 23:33 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Теоретично 9 зубів крутити з гірки та за вітром - зусилля надневелике - той не проскакуватиме.
Очевидний мінус, за старими моїми даними, ціна трансмісії. Може вже подешевшало.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 00:16 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
Теоретично 9 зубів крутити з гірки та за вітром - зусилля надневелике - той не проскакуватиме.
Очевидний мінус, за старими моїми даними, ціна трансмісії. Може вже подешевшало.


US $188.00 Круто дорожче, ніж щось аналогічне з набором зубів від 11... а ще барабан потрібно ставити ХD, або втулку з ним, колесо перебирати...

О, ще питання (зараз перепишу його в шапку) Якщо мало фінансів на спеціальну перекидку (ну зірка ж 50) - то пишуть, що можна поставити подовжувач півня (удлінітєль пєтуха), з яким нібито буде коректно працювати звичайна перекидка.

Я погуглив "удлінітєль пєтуха" - на аліекспресі під ним розуміють щось із латексу і сілікону :D :D :D . Довелося дописати "велосипед" в запит. Як воно, ефективно, чи убожество з люфтами?

Як варіант, можна фрезернути нового півня, подовженого на дюйм... Моя жаба каже, що моя гарненька-новенька перекидка Х9 не хоче на ОЛХ... Що робити з цим земноводним?


Последний раз редактировалось Роман Михайлюк 08.06.2020 10:37, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 00:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Перепрошую, а ця "пательня" планується на 26"?

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 09:45 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
real SIMON писал(а):
Перепрошую, а ця "пательня" планується на 26"?


Ох, не сипте сіль на цукор) Так, на 26". Сам боюся уявити такий пляцок, вдвічі більший за ротор... Поки що сзаду акуратна легенька ХТ 11-32, спереду карбонова 22-32-42. Я б може так і їздив (вже кілька років за трендами не слідкую, зібрав собі байк та й катаю... А тут купив дружині десятишвидкісний, подивився, покрутив так і сяк - ну гарно ж. Їй поставив легку касету (Китай, 330 грам) 11-46, , а мені 11 трохи мало (та й 46, коли спереду 36 - теж малувато). От і дивлюся на 9-50...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 11:56 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Та, в принципі, 11-36 можна ж непогано їхати, коли був у мене спідометр - міг би до 50-ти а то й з гаком розвинути ненадовго, зараз його нема, та й не заморочуюсь...
зараз 32-11, поставив для експерименту...вистачає...зник інтерес до "по асфальту швидко і довго".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 13:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 1206
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
А что даст соотношение звезд 22-50? я не в теме и мне интересно.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 13:09 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
У автора 36-50 в проекті.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 13:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 1206
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
Роман Михайлюк писал(а):
спереду карбонова 22-32-42.

а это?

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 13:13 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
то в другой теме)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 13:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 1206
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:06.05.2019
сори. перечитал тему.

_________________
Накат есть - дорог нет!!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 14:04 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Аякс писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
спереду карбонова 22-32-42.

а это?


Поки що так 27 швидкостей, але дивлюся на 12. Останнім часом помітив, що можна в 98% випадків їхати на середній зірці 32 спереду (на 42 виходжу навіть не із необхідності каденсу, а щоб рівномірно різні зірки викатувати) Таки да, трійник спереду з переклюками замахує - під нагрузкою не переключається нормально, при перекосі цепки починає "звучати", кліренс (ну, це не часто) проблемний.

Естетично 10-12 швидкостей виглядає супер, і вага менша... От ціна - сумна. І в експлуатації дорожче. З другого боку - ціна апгрейду (свої 27 трансмісію продам) - розмажеться на кілька років - і це вже не так страшно, люди на цигарки витрачають більше...

Згадав анекдот.

- Якщо не палити - на зекономлені гроші можна купити літак!!!

- А ти сам палиш?

- Звісно ні!

- Ну і де твій літак?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 14:05 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
Та, в принципі, 11-36 можна ж непогано їхати, коли був у мене спідометр - міг би до 50-ти а то й з гаком розвинути ненадовго, зараз його нема, та й не заморочуюсь...
зараз 32-11, поставив для експерименту...вистачає...зник інтерес до "по асфальту швидко і довго".


Воістину!)) Теж став катати без спідометра, краще я на пейзажі буду дивитися)

А передні зірки у Вас які?

Є ще ніщебродській варіант - лишити передню систему, зняти з неї велику зірку, поставити нарроу вайт на 36 і лишити маленьку 22, в горах просто руками на неї скидатися... Але ж крім гір є і коло міста несподівані "торчки", де треба низькі передачі 22-32... чи як тимчасовий варіант так поставити, поки все залізо не докупиш. Тоді сзаду "пательня" не потрібна)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 14:48 

Сообщения: 71
Изображения: 4
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:12.07.2018
Роман Михайлюк писал(а):
Таки да, трійник спереду з переклюками замахує - під нагрузкою не переключається нормально, при перекосі цепки починає "звучати", кліренс (ну, це не часто) проблемний.


Погоня за синглом и желание сделать его универсальным, влезть практически в диапазон трипла, выходит достаточно дорого. А ведь половину железяк трансмиссии это тупо расходники, которые будут жрать деньги.
Вы ж вроде не для соревнований байк собираете?

Загорелся я как-то синглом, долго просчитывал. В итоге поставил дабл 2X10 под свои предпочтения и радуюсь жизни... по бюджету у мена разница по моему в 2.5 выходила )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.06.2020 15:29 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Maxkr писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
Таки да, трійник спереду з переклюками замахує - під нагрузкою не переключається нормально, при перекосі цепки починає "звучати", кліренс (ну, це не часто) проблемний.


Погоня за синглом и желание сделать его универсальным, влезть практически в диапазон трипла, выходит достаточно дорого. А ведь половину железяк трансмиссии это тупо расходники, которые будут жрать деньги.
Вы ж вроде не для соревнований байк собираете?

Загорелся я как-то синглом, долго просчитывал. В итоге поставил дабл 2X10 под свои предпочтения и радуюсь жизни... по бюджету у мена разница по моему в 2.5 выходила )


Дабл для мене не складний варіант - зняти одну зірку 42, поміняти 32 на 36, лишати перекидку, гріпшифт, тросік... ну, цілком робочий варіант, хоча й без лаконізму 12 швидкостей)

Хоча диво дивнє, як нещасна зірочка 10 чи 9 задирають ціну касети 9-50 в 3 рази в порівнянні з аналогічною по конструктиву 11-50) це до того, що через рік-два технологія виробництва може впасти в ціні і це вже не буде ціновою пародією на хай-енд.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.060s | 26 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'